Aktualności - SWRN

Idź do spisu treści

Menu główne:

O NAS

AKTUALNOŚCI

 
 
 
 
 
 


2016.06.15


Najbliższe Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Członków Stowarzyszenia odbędzie się dnia 09.10.2015
w siedzibie Stowarzyszenia o godz. 16.00 - patrz porządek obrad 
 
 
 
 
 


2015.12.17 - 2016.05.10


Bardzo miło nam poinformować, że obecnie prowadzimy rozmowy z dyrekcją Zakładu Medycyny Nuklearnej WUM, dyrekcją Pracowni Genetyki Molekularnej CZD oraz dyrekcją Instytutu Medycyny Doświadczalnej i Klinicznej w celu wspólnego wybrania projektów naukowych, które wkrótce zamierzamy wspomóc finansowo. Spotkania odbywają się systematycznie od grudnia 2015r. i są przeprowadzane tak, by jak najlepiej poznać i uaktualniać potrzeby jednostek współpracujących z SWRN.
Zdefiniowane cele będą dotyczyć medycyny regeneracyjnej, onkologii, a także genetyki. Co ważne, każdy cel cechuje się innowacyjnymi badaniami i jak dotąd niespotykanymi w medycynie rozwiązaniami. Już niedługo każdy członek Stowarzyszenia Wspierania Rozwoju Nauki będzie mógł aktywnie przyczynić się do rozwoju polskiej nauki.
Więcej informacji zamieścimy wkrótce. Jeśli są Państwo zainteresowani szczegółami lub chętni do współpracy, prosimy o kontakt. W załączeniu zamieszczamy naszą OFERTĘ.

17 grudnia 2015 rozpoczęliśmy rozmowy z prof. Ewą Zalewską, Prezes Polskiego Towarzystwa Inżynierii Biomedycznej, reprezentującą Instytut Biocybernetyki i Inżynierii Biomedycznej im. M. Nałęcza PAN. Na pierwszym spotkaniu zostało nam przedstawionych kilka celów naukowych, w których bierze udział prof. Zalewska. Po wspólnych przemyśleniach wyłoniliśmy jeden cel, który według Pani profesor oraz SWRN był najbardziej godny wsparcia i w niedalekiej przyszłości powszechnie stosowany – jest to nowa, skuteczniejsza metoda diagnostyki nowotworów. Musimy nadmienić, iż aktualne prace nad tą metodą zrzeszają naukowców z różnych jednostek medycznych, m.in. Warszawski Uniwersytet Medyczny, w którym odbyło się kolejne spotkanie – 7 stycznia 2016. Tym razem zaprosił nas prof. Leszek Królicki – dyrektor Zakładu Medycyny Nuklearnej WUM. Pan Profesor znacząco przybliżył nam tematykę związaną z diagnozowaniem nowotworów, przedstawił dotychczasowe wyniki badań swojego Zespołu, a także perspektywy, które wiążą się z wdrożeniem nowych środków. Uzyskaliśmy również informację, jakiej pomocy finansowej Zespół prof. Królickiego oczekuje od SWRN. Nasze wsparcie znacząco przyczyni się do postępu innowacyjnej i skuteczniejszej diagnostyki nowotworów.

10 maja 2016 odbyło się inicjalne spotkanie z dyrekcją Instytutu Medycyny Doświadczalnej i Klinicznej. Profesor Maria Barcikowska-Kotowicz oraz prof. Barbara Zabłocka przedstawiły nam aktualnie prowadzone badania w Instytucie. Mnogość i różnorodność prowadzonych badań, a także ich przydatność i użyteczność niezwykle nas zainteresowała. Aktualnie prowadzimy rozmowy tak, by wyłonić przynajmniej dwa cele naukowe, które według Dyrekcji potrzebują pilnego wsparcia, a według SWRN przyczynią się do poprawy jakości życia człowieka.
Pierwsze spotkanie w Centrum Zdrowia Dziecka odbyło się 12 maja 2016. Podczas spotkania poznaliśmy cały Zespół Genetyki Molekularnej, a także dowiedzieliśmy się, jakie wyzwania stoją przed młodym, ambitnym i chętnym do pracy Zespołem. Już wkrótce zostaniemy poinformowani, jakiej konkretnie pomocy spodziewają się od nas badacze, a my postaramy się jak najlepiej spełnić ich oczekiwania.
 
 
 
 
 
 


2015.09.24


Najbliższe Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Członków Stowarzyszenia odbędzie się dnia 09.10.2015
w siedzibie Stowarzyszenia o godz. 16.00 - patrz projekt statutu i porządek obrad 
 
 
 
 
 


2015.05.06


Najbliższe Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Członków Stowarzyszenia odbędzie się dnia 22.05.2015
w siedzibie Stowarzyszenia o godz. 16.00 - patrz projekt statutu i porządek obrad 
 
 
 
 
 


2014.01.07


Miło nam poinformować, że dążąc do wyłonienia konkretnych celów naukowych "cegiełek celowych" przystępujemy do energicznych rozmów z jednostkami badawczymi, jesteśmy już aplikacyjnie gotowi do transparentnej obsługi składek celowych – każdy z Członków SWRN może po zalogowaniu się zobaczyć swoje wpłaty na liście wpłacających oraz kopię przelewu na wybrany cel naukowy – zgodnie z wykazem.
Zakładka logowanie: tutaj
2013.09.26


Jeżeli bierzesz udział w wyjątkowej inicjatywie mającej istotne znaczenie dla nauki, lub jesteś organizatorem Konferencji lub innego wydarzenia naukowego;
Jesteś członkiem grupy badawczej, zespołu naukowego lub koła studenckiego, które chce zrealizować lub jest w trakcie tworzenia innowacyjnego projektu

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI: BIURO@SWRN.ORG.PL 
2013.06.30


Miło nam poinformować, że w związku z dynamicznym rozwojem naszego Stowarzyszenia wdrożyliśmy specjalne oprogramowanie pozwalające na znaczne podniesienie wydajności obsługi stale rosnącej grupy członków SWRN.
Nowy program rejestruje Państwa wpłaty i wykazuje ich braki. Automatycznie po 15tym dniu miesiąca rozsyła monity o zaległych składkach do członków drogą mailową lub smsem.
Już dzisiaj każdy członek po zalogowaniu się może sprawdzić historię swoich płatności.

Dostęp do programu można aktywować samemu
używając adresu e-mail podanego przez Państwa w deklaracji członkowskiej:

W przypadku pytań prosimy o kontakt: biuro@swrn.org.pl lub 22 401 72 36 
 
 
 
 
 


2013.06.11


Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że na wniosek większości zainteresowanych Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia Wspierania Rozwoju Nauki w dniu 22 czerwca (sobota) godz. 16 odbędzie się nie w Spale tylko w Warszawie w siedzibie Stowarzyszenia przy ul. Giełdowej 4a/82.
Osoby zainteresowane uczestnictwem w zebraniu prosimy o potwierdzenie obecności do dnia 15.06.2013 na adres: biuro@swrn.org.pl 
 
 
 
 
 


2013.06.07


Uprzejmie informujemy o planowanym Walnym Zebraniu Członków Stowarzyszenia Wspierania Rozwoju Nauki, które odbędzie się 22.06.2013 (sobota) o godz. 16-tej w Spale ul. Hubala 15.
Zebranie będzie poświęcone przedstawieniu Sprawozdania merytorycznego Zarządu z działalności Stowarzyszenia Wspierania Rozwoju Nauki w 2012 roku, przedstawieniu Sprawozdania finansowego Stowarzyszenia Wspierania Rozwoju Nauki za 2012 rok oraz podjęciu uchwały w sprawie założenia Fundacji przez Stowarzyszenie.
Serdecznie zapraszamy Członków Stowarzyszenia. 
 
 
 
 
 


2012.11.07


Uprzejmie informujemy, że uległ zmianie adres siedziby Stowarzyszenia WRN
Aktualny adres siedziby jak i adres korespondencyjny to:
Stowarzyszenie Wspierania Rozwoju Nauki
Ul. Giełdowa 4a lok 82
01-211 Warszawa
W związku ze zmianami prosimy Państwa o aktualizację danych.
Prosimy również o kierowanie bieżącej korespondencji pod ww. adres.
Adresy e-mailowe oraz numery telefonu pozostają bez zmian. 
 
 
 
 
 


2012.03.07


W związku dynamicznym rozwojem naszego Stowarzyszenia wdrażamy specjalne oprogramowanie pozwalające na znaczne podniesienie wydajności obsługi stale rosnącej grupy członków SWRN.
Podpisaliśmy z BRE Bankiem umowę na prowadzenie rachunku bankowego w standardzie umożliwiającym automatyczne rozliczanie płaconych składek naszych członków.
W związku z powyższym każdy członek SWRN otrzymał swój własny INDYWIDUALNY NUMER RACHUNKU BANKOWEGO, którego ostatnia część stanowi numer PESEL.
Indywidualna informacja z numerem rachunku, zostanie wysłana do Państwa listownie, lub pocztą elektroniczną.. 
 
 
 
 
 


2012.03.01


Uprzejmie informujemy, że od 1.03.2012 r. została podwyższona składka członkowska.
Dotychczasowa składka była uchwalona na początku istnienia Stowarzyszenia Wspierania Rozwoju Nauki, po 6latach przyszedł czas na jej weryfikację.
Indywidualna informacja zostanie rozesłana do Państwa drogą pocztową, bądź elektroniczną. 
 
 
 
 
 


2011.07.12


Jesteśmy w trakcie dopełniania formalności związanych ze zmianą zarówno konta bankowego jak i współpracującego z nim ściśle programu księgowego. Zdecydowaliśmy się na ofertę BRE Banku – w niedalekiej przyszłości dla każdego członka stowarzyszenia będzie przydzielony własny rachunek wirtualny, na którym będą widniały jego wpłaty. Następnie z raportu bankowego współpracujący program księgowy rejestrował będzie wpłaty i wykazywał braki składek. Sprawny system obsługi składek będzie nam potrzebny do realizacji planu zwielokrotnienia liczby członków.

 
szukaj
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego