Partnerzy - SWRN

Przejdź do treści
NASI WIELOLETNI
I SPRAWDZENI PARTNERZY

Już w momencie powstania Stowarzyszenia wybraliśmy brokera ubezpieczeniowego, posiadającego rekomendację największych przedsiębiorstw w kraju. Nie zawiedliśmy się i współpracujemy z nim do dziś.

Następnie nadszedł czas na współpracę z multiagencją ubezpieczeniową MULTI SERWIS a także firmą MULTI PROFIT dostarczającą dla członków naszej organizacji produkty w posiaci asyty prawnej.
MULTIAGENCJA MULTI SERWIS Sp. z o.o.
Oferująca gotowe modele biznesowe analogiczne do rozwiązań franczyzowych.
Profesjonalny pośrednik ubezpieczeniowy, który osiągnął pozycję lidera w zakresie grup otwartych.
BIURO BROKERSKIE NESTOR Sp. z o.o.
Od momentu powstania specjalizujące się w prowadzeniu programów ubezpieczeń grupowych na życie oraz ubezpieczeń majątkowych.
Marka NESTOR została zbudowana w oparciu o lata pracy i doświadczeń oraz na bazie wiedzy wykwalifikowanych pracowników firmy.
MULTI PROFIT Sp. z o.o.
Opracowuje autorskie projekty świadczenia usług prawnych dla firm oraz w życiu prywatnym w formie abonamentowej i zajmuje się ich dystrybucją poprzez zewnętrznych współpracowników w systemach online.
(22) 425 35 03
534 533 263
SWRN to organizacja pozarządowa non-profit powstała w 2006 roku, zrzeszająca tysiące członków. Za jeden z celów statutowych obraliśmy wyjątkowy sposób finansowania ośrodków i badań naukowych, zespołów prowadzących lub zamierzających prowadzić innowacyjne badania naukowe.
Stowarzyszenie Wspierania Rozwoju Nauki
Telefon:
Menu
>
>
>
>
>
>
>
>
509 835 703
Wróć do spisu treści