genxone - SWRN

Przejdź do treści
ZAPRASZAMY DO WZIĘCIA UDZIAŁU
W BEZPŁATNYM BADANIU
Zdrowie każdego z nas w dużym stopniu zależy od jakości własnej flory bakteryjnej zasiedlającej jelito grube. Dlatego miło nam poinformować że nasze Stowarzyszenie wspiera działaniem ważny projekt naukowy prowadzony przez genXone S.A. mający odpowiedzieć, w jaki sposób mikrobiom jelitowy wpływa na ludzkie zdrowie i jaki jest jego wzorzec dla zdrowego człowieka.
Więcej informacji znajdziesz na stronie genXone:
/informacje o badaniu - w zakładce O GENXONE -> NANOBIOME/
Szanowny Członku Stowarzyszenia WRN,               
        
Coraz więcej doniesień naukowych mówi o tym, że mikroflora naszych jelit realnie wpływa nie tylko na kondycję całego organizmu, ale także na samopoczucie, a nawet konkretne jednostki chorobowe. Właśnie dlatego zdecydowaliśmy się na pomoc w zgłębieniu tego tematu.
  
Zapisz się i uzupełnij ankietę, laboratorium wyśle Ci zestaw pobraniowy wraz z instrukcją. Do zestawu zostanie dołączony indywidualny kod, dzięki któremu anonimowo dokończysz szczegółową ankietę. Po odesłaniu próbek (na koszt genXone) w zamian za wzięcie udziału w badaniu otrzymasz wyniki wraz ze szczegółowym opisem Twojej mikroflory jelitowej, które będziesz mógł sprawdzić na indywidualnym panelu pacjenta firmy genXone S.A.
  
UWAGA!  Udział w badaniu odbywa się anonimowo i całkowicie poza naszym Stowarzyszeniem. Nie ma żadnego wpływu na ocenę ryzyka ubezpieczeniowego.
  
Zapisy do badania trwają do 30.04.2021r.
       

W razie pytań lub wątpliwości dotyczących badania zapraszamy do kontaktu: kontakt@nanobiome.pl.


(22) 425 35 03
534 533 263
SWRN to organizacja pozarządowa non-profit powstała w 2006 roku, zrzeszająca tysiące członków. Za jeden z celów statutowych obraliśmy wyjątkowy sposób finansowania ośrodków i badań naukowych, zespołów prowadzących lub zamierzających prowadzić innowacyjne badania naukowe.
Stowarzyszenie Wspierania Rozwoju Nauki
Telefon:
Menu
>
>
>
>
>
>
>
>
509 835 703
Wróć do spisu treści