Nasze dokonania - SWRN

Idź do spisu treści

Menu główne:

O NAS

NASZE DOKONANIA

Do tej pory udało nam się sfinansować nagrody główne dla zwycięzców różnych dyscyplin wyłanianych podczas studenckich konferencji naukowych oraz systematycznie zamieszczać na naszym Facebooku najciekawsze artykuły popularno-naukowe, wybrane z mediów internetowych.

Stworzyliśmy koncepcję transparentnego modelu, pozwalającego każdemu zainteresowanemu systematycznie przekazywać środki finansowe na zadeklarowane cele. Obecnie jesteśmy w trakcie rozmów, mających na celu wyłonienie konkretnych przedsięwzięć, które w niedalekiej przyszłości wesprzemy poprzez dystrybuowanie cegiełek celowych wśród naszych aktualnych i przyszłych członków. Obsługa tej dystrybucji wraz z automatycznym księgowaniem płatności masowych wiąże się z wdrożonym przez nas, własnymi środkami, zaawansowanym programem komputerowym.

Już dziś każdy nasz członek po zalogowaniu się na naszej stronie internetowej w zakładce LOGOWANIE CZŁONKA, przy użyciu własnego hasła, może sprawdzić historię swoich płatności oraz cele (na razie dostępne są jedynie benefity), na jakie rozksięgowuje się jego składka – czy są zgodne z jego deklaracją. Może także ujrzeć wykaz dokonanych wpłat na dany cel od wszystkich naszych członków w dowolnym okresie, według numerów identyfikacyjnych ID. Suma tych wpłat jest równa całkowitej kwocie przekazanej przez SWRN za dany okres do podmiotów widniejących w deklaracjach celów, co obrazują kopie przelewów zamieszczone w tej samej zakładce strony. Wszystko to ma służyć zapewnieniu wyjątkowej transparentności przepływu deklarowanych składek celowych.

 
szukaj
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego